unitedkingom
plazh ne gjirin e perendise - la brisa boutique hotel

Plazh në “Gjirin e Perëndisë”

Nëse ju pëlqejnë aktivitetet në natyrë dhe dëshironi të kaloni një ditë të pazakontë plazhi, ju këshillojmë Gjipenë, jo shumë larg “La Brisa Boutique Hotel”. Thuhet se emri i këtij gjiri vjen nga bashkimi i fjalëve “Gjiri i Perëndisë”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Login