unitedkingom

Pishina

5

Pishina

E pozicionuar në mënyrë perfekte mbi tarracën e hotelit, me një pamje magjepsëse 360 gradë, mes kaltërsisë së ujërave të detit Jon dhe të natyrës së mrekullueshme të Dhërmiut, La Brisa Infinity Pool është vendi ideal për të disa shijuar momente vërtetë relaksuese.

Pranë pishinës gjen një vend për çdo rast, për tu freskuar gjatë ditëve të nxehta të verës, për të shijuar një pije apo një darkë romatike në mbrëmje.

6

Pishina Tarracë

E ideuar për të qenë zgjidhja për çdo kërkesë dhe nevojë që pushuesit tonë mund të kenë, duke i shtuar disa nota melankolie dhe romanticiteti nëse po kërkoni një vend për të shijuar një perëndim mbreslënës ose këndin perfekt nga ku të shikoni yjet apo shiun meteor gjatë netëve të shndritshme të verës.

Login