unitedkingom
PHOTO-2022-06-28-10-44-28-(1)

LA BRISA BOUTIQUE HOTEL

“La Brisa Boutique Hotel” është një oaz klasi dhe eksperiencash, ku do të shijoni magjinë e bregdetit turkuaz të detit Jon dhe natyrën e pacënuar, në zemër të së cilës ofrohet rehatia dhe relaksi i një mjedisi kozmopolitan.

I vendosur në një nga fshatrat më të bukura të rivierës shqiptare, në shëtitoren kryesore, buzë detitnë Dhërmi, “La Brisa Boutique Hotel” premton një përvojë të paharrueshme për këdo.

Me një aktitekturë bashkëkohore dhe tepër të veçantë, ky hotel do të kthehet shpejt në zgjedhjen tuaj të parë për të ripërtërirë trupin dhe shpirtin.

feel the breeze

në zemër të dhërmiut

Shijoni rrezet e diellit jo vetëm në bregdet, por edhe pranë pishinës sonë në tarracë, dhe mahnituni me pamjen e mrekullueshme të detit dhe maleve përreth. Dy restorantet tona do të ofrojnë një shumëllojshmëri kuzhinash, që nga ajo vendase, italiane e deri tek ajo aziatike, si dhe shije natyrale deri tek ato më të rafinuara.

“La Brisa Boutique Hotel” është vendi i preferuar i të gjithë familjes, aty ku të vegjëlit tuaj marrin vëmendjen maksimale. Me dy kënde lojërash të dedikuar për ta dhe një staf që përkujdeset në çdo moment, argëtimi për ta nuk ka kufi. Të njëjtën gjë premtojmë edhe për ju! Shijoni trajtimet relaksuese në SPA apo edhe një koktejl fantastik nën ritmet e muzikës më të mirë.

Në “La Brisa Boutique Hotel”, ti ndihesh gjithmonë i ftuari special!

3

feel the breeze

në zemër të dhërmiut

Shijoni rrezet e diellit jo vetëm në bregdet, por edhe pranë pishinës sonë në tarracë, dhe mahnituni me pamjen e mrekullueshme të detit dhe maleve përreth. Dy restorantet tona do të ofrojnë një shumëllojshmëri kuzhinash, që nga ajo vendase, italiane e deri tek ajo aziatike, si dhe shije natyrale deri tek ato më të rafinuara.

“La Brisa Boutique Hotel” është vendi i preferuar i të gjithë familjes, aty ku të vegjëlit tuaj marrin vëmendjen maksimale. Me dy kënde lojërash të dedikuar për ta dhe një staf që përkujdeset në çdo moment, argëtimi për ta nuk ka kufi. Të njëjtën gjë premtojmë edhe për ju! Shijoni trajtimet relaksuese në SPA apo edhe një koktejl fantastik nën ritmet e muzikës më të mirë.

Në “La Brisa Boutique Hotel”, ti ndihesh gjithmonë i ftuari special!

komoditete

bëji këto pushime të paharrueshme

wifi - la brisa boutique hotel

Wifi

Internet me shpejtësi maksimale

kalendar - la brisa boutique hotel

Rezervime 24/7

Sherbim i dedikuar çdo ditë 24orë

cadra & shezllone - la brisa boutique hotel

Çadra&Shezllonët

Të gjithë pushuesit tanë e kanë një vend të sigurt që i pret buzë detit

breakfast (1)

Mëngjesi i përfshirë

E filloni ditën mbarë me një mëngjes të shijshëm të përgatitur për ju.

swimming-pool

Pishinë e jashtme

Pishina në tarracën e La Brisa është një nga atraksionet më joshëse për pushuesit

palester - la brisa boutique hotel

Palestër

Palestra e La Brisa është dizajnuar për ata që duan të ushtrohen edhe gjatë pushimeve

playground

Këndi i fëmijëve

Për më të vegjlit kemi krijuar dy ambiente argëtuese, të brendshme e të jashtme

parking

Parkim

Parkim i sigurt me kapacitet të madh për të gjithë klientë tanë

Login