unitedkingom

mirë se vini

LA BRISA BOUTIQUE HOTEL

“La Brisa Boutique Hotel” është një oaz klasi dhe eksperiencash, ku do të shijoni magjinë e bregdetit turkuaz të detit Jon dhe natyrën e pacënuar, në zemër të së cilës ofrohet rehatia dhe relaksi i një mjedisi kozmopolitan.

I vendosur në një nga fshatrat më të bukura të rivierës shqiptare, në shëtitoren kryesore, buzë detit në Dhërmi, “La Brisa Boutique Hotel” premton një përvojë të paharrueshme për këdo.

Me një aktitekturë bashkëkohore dhe tepër të veçantë, ky hotel do të kthehet shpejt në zgjedhjen tuaj të parë për të ripërtërirë trupin dhe shpirtin.

Shijoni rrezet e diellit jo vetëm në bregdet, por edhe pranë pishinës sonë në tarracë, dhe mahnituni me pamjen e mrekullueshme të detit dhe maleve përreth. Dy restorantet tona do të ofrojnë një shumëllojshmëri kuzhinash, që nga ajo vendase, italiane e deri tek ajo aziatike, si dhe shije natyrale deri tek ato më të rafinuara.

“La Brisa Boutique Hotel” është vendi i preferuar i të gjithë familjes, aty ku të vegjëlit tuaj marrin vëmendjen maksimale. Me dy kënde lojërash të dedikuar për ta dhe një staf që përkujdeset në çdo moment, argëtimi për ta nuk ka kufi. Të njëjtën gjë premtojmë edhe për ju! Shijoni trajtimet relaksuese në SPA apo edhe një koktejl fantastik nën ritmet e muzikës më të mirë.

Në “La Brisa Boutique Hotel”, ti ndihesh gjithmonë i ftuari special!

“La Brisa Boutique Hotel” është një oaz klasi dhe eksperiencash, ku do të shijoni magjinë e bregdetit turkuaz të detit Jon dhe natyrën e pacënuar, në zemër të së cilës ofrohet rehatia dhe relaksi i një mjedisi kozmopolitan.

I vendosur në një nga fshatrat më të bukura të rivierës shqiptare, në shëtitoren kryesore, buzë detit në Dhërmi, “La Brisa Boutique Hotel” premton një përvojë të paharrueshme për këdo.

Me një aktitekturë bashkëkohore dhe tepër të veçantë, ky hotel do të kthehet shpejt në zgjedhjen tuaj të parë për të ripërtërirë trupin dhe shpirtin. Lexo Më Shumë

Eksperiencat në dhërmi

eksploro

eksploro

Dhoma & suita

Dhoma & suita

komoditete

Çfarë ofrojmë

swimming-pool

Pishinë e jashtme

Pishina në tarracën e La Brisa është një nga atraksionet më joshëse për pushuesit

palester - la brisa boutique hotel

Palestër

Palestra e La Brisa është dizenjuar për ata që duan të ushtrohen edhe gjatë pushimeve

playground

Këndi i fëmijëve

Për më të vegjlit kemi krijuar dy ambiente argëtuese, të brendshme e të jashtme

parking

Parkim

Parkim i sigurt me kapacitet të madh për të gjithë klientë tanë

rekomandime

vlerësime nga klientët

98
customer
satisfaction
%
Anëtarët GOld

perfito 20% ulje

Fundjava për ty dhe të dashurit e tu

Anëtarët Silver

10% ulje

Fundjava për ty dhe të dashurit e tu

 

Login