unitedkingom
a jeni gati pirate - la brisa boutique hotel

A jeni gati, piratë?

Aventurat me kajak janë një nga mënyrat më origjinale për të eksploruar detet dhe liqenet, prandaj nuk është aspak e vështirë ta gjesh këtë sport në Dhërmi. Kajaku ju mundëson të shkoni edhe në vende autentike, të cilat janë të aksesueshme vetëm nga deti. Nëse zgjidhni ta bëni me një guide këtë eksperiencë, gjatë itinerarit zakonisht një ndalese bëhet edhe në “Shpellën e Piratëve”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Login