unitedkingom
fshati i 46 kishave - la brisa boutique hotel

Fshati i 46 kishave

Gjeni kohë të vizitoni Dhërmiun, i cili njihet ndryshe si fshati me më shumë kisha në botë, konkretisht plot 46 syresh. Fshati me 80 familje ka një pozicionim spektakolar, ku natyra nuk nis dhe përfundon me detit. Këtij vendi ia shton hijeshinë edhe afër me malin e Llogorasë e parcelat me ullishte, agrume dhe fruta

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Login