unitedkingom

Dhoma me pamje nga deti

No reviews yet
Space:
31 m2
Max.
2 guests
from
210.00 / night

Përshkrimi i dhomës

Zgjohuni me buzëqeshje çdo mëngjes dhe me pamjen e magjishme të bregdetit turkuaz të Dhërmiut, pasi ke bërë një gjumë aq relaksues në krevatin tonë king size, sa mezi do të prisni të filloni një ditën, plot energji.  

Pushimi në dhomat luksoze të La Brisa Boutique Hotel është një eksperiencë më vete, jo vetëm për komoditetin që ofrojnë, por edhe për klasin dhe elegancën që percjellin me ngjyrat e ngohta dhe detajet e menduara me shumë kujdes.

 

 

 

Komoditetet

Dush
Kasafortë
Kondiconer
Lavanderi
Peshqirë
Telephone
Tharëse Flokësh
TV
WIFI Me Shpejtësi të lartë

Rregullat e dhomës

Check-in
  • Check-in nga 15:00
Check-out
  • Check-out para 11:00

Dhoma të tjera

Reviews

Login